2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Formularz cofnięcia zgód udzielonych dla marki Volkswagen Samochody Użytkowe

Jeśli chcesz cofnąć udzielone dla Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. dotyczące marketingu produktów i usług marki Volkswagen Samochody Użytkowe, możesz skorzystać z poniższego formularza.

Poniższe dane pozwolą nam zidentyfikować Ciebie w naszej bazie i zrealizować Twoje żądanie. W celu weryfikacji poprawności zgłoszenia możemy skontaktować się z Tobą telefonicznie lub mailowo (jedna z tych dwóch danych jest konieczna do celów weryfikacji).

Pole wymagane
Pole wymagane

* Pole obowiązkowe
** Wypełnij co najmniej jedno z pól („E-mail” lub „Telefon”)

Niniejszy formularz cofnięcia zgody dotyczy zgód odbieranych przez Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. w odniesieniu do produktów i usług marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Jeżeli udzieliłeś zgód bezpośrednio innym podmiotom oferującym produkty lub usługi marki Volkswagen Samochody Użytkowe bądź powiązane z marką, niezależnie od zgód zbieranych przez Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. , cofnięcie zgody z wykorzystaniem niniejszego formularza nie oznacza cofnięcia zgód dla tych innych podmiotów.

Jeśli nie chcesz skorzystać z tego formularza, udaj się do Autoryzowanego Dealera lub Partnera Serwisowego marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Lista Dealerów oraz Partnerów Serwisowych dostępna jest tutaj.

Obowiązek informacyjny

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.

Twój wniosek zostanie rozpatrzony niezwłocznie. Po zrealizowaniu wniosku zaprzestaniemy przetwarzać Twoje dane w celu marketingowym, w tym także w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną oraz poprzez telefon. Do momentu realizacji wniosku może się jednak zdarzyć, że otrzymasz, od nas informacje, z których zrezygnowałeś cofając zgodę.

Jeżeli posiadamy Twoje dane na potrzeby realizacji innych celów (np. realizacji umowy, usługi, wykazania dowodów, dochodzenia roszczeń), to możemy je nadal w tych celach przetwarzać na innej podstawie prawnej.

Administratorem Twoich danych osobowych podanym w powyższym formularzu jest: Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP), adres email: daneosobowe@vw-group.pl.

Twoje dane zostaną wykorzystane w celu realizacji wniosku oraz w celach dowodowych na potrzeby wykazania faktów na wypadek ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych (podstawa prawna art. 6 ust 1 lit c i f RODO).

Formularz został wysłany