2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18

Niezawodność to mój Priorytet.
Dlatego stawiam na oryginalne części
i autoryzowany serwis.

Jeździsz samochodem użytkowym Volkswagen?

Zdecyduj się na jakość jaką gwarantuje Autoryzowany Serwis Volkswagen Samochody Użytkowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie voucher rabatowy o wartości 200 zł/brutto na dowolną usługę serwisową (o minimalnej wartości 400 zł/brutto).

  1. Wypełnij formularz
  2. Odbierz maila z voucherem (jeśli nie dostałeś od nas wiadomości, sprawdź folder spam).
  3. Wydrukuj lub zapisz voucher na telefonie i pokaż go w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Użytkowe.

Pobierz regulamin.

Sprawdź, w którym serwisie zrealizujesz voucher.

imię i nazwisko:

numer VIN:

adres e-mail:

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją jednorazową zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. na wykorzystanie Twoich danych (imię, nazwisko, adres-email, numer VIN) celem wzięcia udziału w akcji marketingowej polegającej na wystawieniu i wysłaniu na podany adres e-maila Voucher rabatowego.

Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Do chwili wykorzystania Vouchera, możesz zrezygnować z udziału w akcji marketingowej bez podania przyczyn i cofnąć swoją zgodę pisząc na adres rezygnacje@volkswagen.pl, bez wpływu na bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

Zgłoszenie zostało wysłane!
Twój kod voucher rabatowy wysłaliśmy na Twój adres email.

(jeśli nie dostałeś od nas wiadomości, sprawdź folder spam).