2.11.78.1, 2018-11-28 22:27:40

MIESIĄC samochodów dostawczych

  • 5 000 samochodów od ręki
  • Sprawdź swój rabat poniżej

Finansowanie

Każdą ofertę dobrze sprawdzić i mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy. Zobacz jak to wygląda, kiedy decydujesz się na dostawczego Volkswagena.

Czy wiesz, że...

  • ... Crafter otrzymał nagrodę “International Van of the Year 2017”, zanim jeszcze oficjalnie pojawił się na rynku?
  • ... Crafter posiada najlepszą charakterystykę ładunkową w swojej klasie?
  • ... Transporter oferuje dwie wersje rozstawu osi i trzy warianty dachowe, które zapewniają przestrzeń ładunkową do 9,3 m³ oraz ładowność do 1,4 t?
  • ... Crafter może poszczycić się najniższym zużyciem eksploatacyjnym oraz kosztami utrzymania i naprawy w swojej klasie samochodów?
  • ... Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać?
  • ... Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie w którym ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów idzie w parze z każdym z trzech rodzajów napędu?

Poznaj szczegóły oferty
i umów się na jazdę próbną

Pole wymagane
Pole wymagane

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. na skontaktowanie się z Tobą w celu zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat jazdy testowej. Następnie Twoje zapytanie przekażemy wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi Volkswagen Samochody Użytkowe, który skontaktuje z Tobą celem obsługi Twojego zapytania (Preferowany Dealer). Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania.

Zgoda jest wymagana.

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Wskaż preferowany sposób otrzymywania informacji handlowych i marketingowych.

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,3 l/100 km do 9,9 l/100 km, emisja CO2 od 113 g/km do 237 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą NEDC. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Użytkowe lub sprawdź na stronie WLTP

Sprawdź dane o zużyciu paliwa oraz emisji CO2

Formularz został wysłanyWkrótce skontaktuje się z Tobą dealer w celu ustalenia szczegółów.