aktualnosci

Aktualności

 • 100 Volkswagenów dla Policji

  Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem 2.0 TSI o mocy 150 KM.

  Dowiedz się więcej »
 • Nowe Amaroki w ENEA

  W listopadzie 2015 r. VW CV dostarczył 36 szt. Amaroków do ENEA Operator sp. z o.o.
  Bazą do zabudowy był Amarok w wersji pojedyncza kabina na ramie. Zabudowę wykonała firma Mobilcar.

  Dowiedz się więcej »
 • Nowe pogotowia energetyczne w ENEA

  W sierpniu nastąpiło oficjalne przekazanie 48 szt Transporterów do ENEA Operator Sp z o.o. Transportery zostały przebudowane na pogotowia energetyczne przez firmę Mobilcar, bazując na elementach marki Sortimo. Wszystkie pojazdy mają napęd 4x4 i wzmocnione zawieszenie z firmy Seikel.

  Dowiedz się więcej »
 • Dostawa więźniarek do Służby Więziennej

  VW Samochody Użytkowe zrealizował dostawę 80 szt Crafterów w wersji „więźniarka” dla Centralnego Zarządu Służby Więziennej. Zabudowy pojazdów wykonane zostały przez firmę Gruau.

  Dowiedz się więcej »
 • Wywrotki Volkswagen Crafter dla PKP PLK

  Na przełomie roku 2014 i 2015 Volkswagen Samochody Użytkowe realizuje dostawę dla PKP PLK 143 szt pojazdów dostawczych, w tym 28 szt wywrotek wykonanych wspólnie z firmą Romcar na bazie Volkswagen Crafter 35 z podwójną kabiną.

  Dowiedz się więcej »
 • Nowe samochody inspekcyjne

  28 października w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu doszło do oficjalnego przekazania do użytkowania dwóch pojazdów specjalnych Volkswagen Crafter 2EKE2.

  Dowiedz się więcej »
 • Kolejna partia Transporterów

  W czerwcu nastąpiło przekazanie kolejnej partii Transporterów do Inspekcji Transportu Drogowego. Zabudowę wykonała firma BIT S.A.

  Dowiedz się więcej »
 • 4x4

  24 kwietnia ruszyła akcja 4x4/24, zorganizowana przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe. W ramach promocji wybrane zakłady energetyczne i gazownicze na terenie całej Polski będą mogły przetestować wszystkie modele Volkswagena z napędem na 4 koła i ze specjalistyczną zabudową.

  Dowiedz się więcej »
 • Wywrotki Crafter w SkladyWegla.pl

  Końcówka roku 2013 była dla nas bardzo udana. W grudniu 30 wywrotek na bazie Craftera 50 trafiło do firmy SkladyWegla.pl Wywrotki wykonała firma Skibicki Technika Transportowa.

  Dowiedz się więcej »
Poczatek strony